2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Elbląg
Dodane 09 kwietnia 2024

Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania-Elbląg, ul. 1 Maja

Lokalizacja

Elbląg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji.

Firma porządkowa zatrudni osoby do sprzątania w placówce biurowej

Miasto: Elbląg, ul. 1 Maja

3 godziny dziennie, od 14.00 do 17.00, od pon. do pt.

Główne zadania:

• utrzymanie porządku i czystości w placówce biurowej: odkurzanie, mycie podłogi, mycie przeszkleń, serwis toalet, serwis zaplecza socjalnego, wynoszenie śmieci

Wymagania:

• wysoka kultura osobista

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

• umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 miesiąc

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 910508109