2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Reszel
Dodane 16 kwietnia 2024

Firma produkcyjna TEHACO Sp. z o.o. zatrudni ślusarza-montera-spawacza

Lokalizacja

Reszel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na warsztacie/budowie

  • Przygotowywanie półfabrykatów do dalszej obróbki

  • Skręcanie i przygotowywanie armatury i konstrukcji stalowych do transportu/montażu

  • Przygotowywanie elementów stalowych do spawania

  • Spawanie prostych konstrukcji ze stali i stali nierdzewnej

  • Szlifowanie, wiercenie i cięcie elementów stalowych

  • Montaż/demontaż urządzeń bezpośrednio u klienta

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz przyrządami pomiarowymi,

  • Umiejętność posługiwania spawarką MIG/MAG lub TIG

  • Sumienność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie jednozmianowym (6-14)

  • Dodatkowo płatne nadgodziny

  • Adekwatne wynagrodzenie

  • Możliwość przyuczenia technik spawalniczych starszego spawacza,

  • Pomoc koordynatora/kierownika

  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy

  • Odzież oraz pełne wyposażenie ochronne

INFORMACJE O FIRMIE:

TEHACO specjalizuje się w produkcji armatury oraz urządzeń technologicznych dla branży ochrony środowiska, sektora wodno-kanalizacyjnego, a także dla przemysłu papierniczo-celulozowego, spożywczego, chemicznego oraz dla energetyki zawodowej, górnictwa i gospodarki morskiej. Towarzysząca od początku istnienia przedsiębiorstwa filozofia, polegająca na wprowadzaniu innowacji i bezkompromisowym dążeniu do doskonałości technicznej wyrobu, stanowi przewodnią koncepcję rozwoju.

Lokalizacja

Reszel,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Reszel
ID: 912145241