2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Kielce
Dodane 11 kwietnia 2024

Firma transportowa zatrudni główną księgową /księgowego .

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY / KSIĘGOWA Miejsce wykonywania pracy Kielce ul.Czarnowska

Zadania:

samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego;

samodzielne prowadzenie rejestrów VAT zgodnie ze stosownymi przepisami;

bieżący kontakt z Klientami i urzędem skarbowym;

asysta przy kontrolach podatkowych;

przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat);

sporządzanie sprawozdań dla GUS;

przygotowanie deklaracji VAT, CIT, PIT do Urzędu Skarbowego;

księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, listy płac);

obsługa kadrowo- płacowa;

Oczekiwania:

min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości;

znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielna realizację zadań określonych powyżej;

znajomość programu Rewizor GT;

dokładność i systematyczność wykonywania obowiązków;

umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole;

samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat;

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911005442