2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Wojciechów
Dodane Dzisiaj o 08:23

Firma transportowa zatrudni osoby do obsługi i sprzątania pojazdów BUS

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojciechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę do utrzymania i sprzątania pojazdów w firmie transportowej EFFECT BUS (samochody typu bus).

Zadania:

·    mycie samochodów wewnątrz

·    mycie samochodów z zewnątrz (ręczne/myjnia bezdotykowa)

·    wymiana opon

·    przejazdy samochodami do serwisów samochodowych

·    inne prace związane z utrzymaniem pojazdów w dobrej kondycji

·    utrzymanie porządku na bazie transportowej

·    inne prace na bazie transportowej

Od kandydatów oczekujemy:

·    punktualność

·    chęć do pracy

·    dyspozycyjność (praca zmianowa)

·    zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

·    czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

·    zatrudnienie na umowę-zlecenie/ pełen etat

·    pracę w stabilnej firmie

·    pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

·    dobre warunki finansowe

Miejsce pracy: Wojciechów k/Lublina