2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Bralin
Dodane 17 maja 2024

Firma z Bralina zatrudni magazyniera/kę jedna zmiana, dobre stawki

Wynagrodzenie

25 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bralin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma meblowa z Bralina poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier/Magazynierka

Zakres obowiązków:

·         Przyjmowanie i rozładowywanie otrzymanego towaru

·         Przygotowywanie i pakowanie zamówień

·         Utrzymanie porządku w magazynie, sprzątanie magazynu

Oczekiwania:

·         Sumienność i dyspozycyjność

·         Prawo jazdy kategorii B

·         Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)

·         Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

·         Chęć związania się z firmą na dłużej

Oferujemy:

·         Umowę o pracę na pełny etat

·         System jednozmianowy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

·         Praca w małym zespole

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Zapraszamy do kontaktu - kontakt w godzinach 7 – 18

Prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mebel-Partner w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Lokalizacja

Bralin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bralin
ID: 872802686