2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Pruszków
Dodane 23 kwietnia 2024

Firma z branży eventowej zatrudni kierowcę/ów kat.B.

Wynagrodzenie

32 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Firma z branży eventowej zatrudni kierowcę kat.B.

Zakres obowiązków:

·       transport wyposażenia i akcesoriów po terenie aglomeracji warszawskiej

·       obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej

·       montaż u klienta

·       załadunek i rozładunek wyposażenia oraz akcesoriów w magazynie

Wymagania:

·       prawo jazdy kat. B

·       doświadczenie w prowadzeniu auta do 3,5 tony

·       dyspozycyjność (praca w nienormowanych godzinach)

·       dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·       brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy :

·       profesjonalne wsparcie i szkolenia

·       możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane ofertą pracy i atrakcyjnym wynagrodzeniem prosimy o przesyłanie CV lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Chętnie nawiążemy współpracę B2B.

Serdecznie zapraszamy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 913902086