2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Bogucice
Dodane 24 maja 2024

Firma zatrudni osobę do pomiarów temperatury – elektronik pomiarowiec

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem poszukuje osoby (elektronik / elektryk / automatyk) do pracy przy pomiarach temperatury

Zakres obowiązków:

  • Wzorcowanie przyrządów do pomiaru temperatury. M.in. elektronicznych mierników lub regulatorów, elektronicznych przetworników oraz czujników do pomiaru temperatury: termoelektrycznych i rezystancyjnych,

  • Dbałość o jakość i terminowość realizacji zadań,

  • Staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności,

  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie.

  • wykonanie połączeń na potrzeby wzorcowania

Nasze wymagania:

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie miernictwa elektronicznego i elektrycznego (analogowe i cyfrowe układy pomiarowe),

  • Umiejętność posługiwania się analogowymi i cyfrowymi przyrządami pomiarowymi oraz komputerowymi systemami pomiarowymi,

  • Znajomość pakietu Office (Word i Excel),

  • Zaangażowanie, dokładności i rzetelności wykonywanych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność adaptacji i szybkiego przyswajania wiedzy,

  • Gotowość do wyjazdów (delegacji - kilka razy w miesiącu) w celu wzorcowania przyrządów w siedzibie klienta (obiekty przemysłowe) - najczęściej w godzinach pracy a sporadycznie dłużej

  • Aktywne prawo jazdy kat. B (aktywne jeżdżenie samochodem osobowym)

Oferujemy:

  • Wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku,

  • Możliwość wieloletniego zatrudnienia i rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim,

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji poprzez m.in. szkolenia,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Praca w stałych godzinach w systemie jednozmianowym od godziny 7:00 do 15:00,

  • Szacunek i pozytywne podejście do pracownika,

  • Fundusz socjalny

! Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami !

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 745854237