2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Elbląg
Dodane 25 kwietnia 2024

Firmy BI-PLAST zatrudni SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY / płyty meblowe

Wynagrodzenie

4 650 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Podstawowe obowiązki

·         nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

·         bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy,              nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Najważniejsze kompetencje zawodowe

·         umiejętności komunikacyjne

·         umiejętności negocjacyjne

·         umiejętność pracy w zespole

·         wiedza z zakresu sprzedaży

·         znajomość rynku / branży mile widziana

·         zdolności handlowe

·         inicjatywa / przedsiębiorczość

Wymagania rekrutacyjne

·         wykształcenie minimum średnie

·         doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • szkolenie, praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16,

  • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, premie, umowę o pracę pełen etat,

  • pierwszy etap to umowa na okres próbny, podane wynagrodzenie jest wynagrodzeniem podstawowym.

  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16,

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 896578889