2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Rajszew
Dodane 24 kwietnia 2024

First Warsaw Golf & Country Club zatrudni recepcjonistę/recepcjonistkę

Lokalizacja

Rajszew

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy:

- Praca w systemie zmianowym od 08:00do 16:00 oraz od 11:30 do 19:30 w dni powszednie od 7;00 do15;00 oraz od 12:00 do 20:00 w weekendy

- Obsługa Gości Klubu

- Zarządzanie systemem rezerwacji

- Obsługa korespondencji mailowej i tradycyjnej oraz telefonu klubowego

Firma zatrudnia jednocześnie klika osób na tym stanowisku a ostateczny przydział zmian jest sprawą elastyczną. Dlatego zapraszamy do rekrutacji zarówno osoby, które mogą pracować np. wyłącznie w tygodniu lub wyłącznie w weekendy jak również osoby, które dysponują możliwością pracy w różne dni tygodnia.

 Wymagania:

 - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie  - języka angielskiego używamy w pracy na co dzień, niemniej są to proste rozmowy - nie jest niezbędna znajomość na wysokimi poziomie

 - Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy i swoich obowiązków oraz współpracowników

- Punktualność

- Znajomość pakietu Office ( Word, Excel, Power point w stopniu podstawowym)

- Nienaganna prezencja

Lokalizacja

Rajszew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rajszew
ID: 895984109