2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Poznań
  7. Rehabilitacja i masaż - Jeżyce
Dodane 16 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta 3/4 etatu Ośrodek Rehabilitacji Neuroport

Wynagrodzenie

46 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ośrodek Rehabilitacji Neuroport na ul. Bojerowej w Poznaniu (Kiekrz) poszukuje osoby na stanowisko fizjoterapeuty.

Prowadzimy rehabilitację w trybie stacjonarnym i ambulatoryjnym w nowoczesnym i jedynym w tej części Polski ośrodku rehabilitacyjnym wykorzystującym lacomat i rehabilitacje robotyczne do poprawy sprawności pacjentów po chorobach neurologicznych i ortopedycznych.

Zespół Neuroportu to grupa młodych i niezwykle zaangażowanych w swoją prace ludzi, którzy lubią ludzi i siebie nawzajem.

Poszukujemy osób, które wspomogą nasz zespół praca w godzinach popołudniowych, wykonując zaplanowane zabiegi fizjoterapeutyczne.

Godziny pracy: 15-20 - możliwa umowa B2B lub umowa o pracę.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Stań się jego częścią!

Zakres zadań:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych u pacjentów neurologicznych i ortopedycznych

  • ocena funkcjonalna pacjentów

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • tytuł magistra fizjoterapii

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu

  • profesjonalne podejście do pacjentów

  • gotowość pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia umożliwiające zwiększenie umiejętności zawodowych

  • ciekawą i różnorodną pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • dofinansowanie do posiłków dla pracowników

  • miłą atmosferę

  • ubezpieczenie

Czekamy na wasze zgłoszenia!

Ośrodek Rehabilitacji Neuroport w Poznaniu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 912185244