2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Chrzanów
Dodane 09 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta dziecięcy / Terapeuta SI

Wynagrodzenie

55 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dzień dobry!

Firma FizjoTen poszukuje fizjoterapeutów do pracy z dziećmi i niemowlętami w zakresie usprawniania, terapii neurorozwojowej, terapii SI, pracy z wadami postawy i skoliozami oraz wczesnej diagnostyki.

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie na kierunku fizjoterapia

  • Posiadanie prawa do wykonywania zawodu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub niemowlętami

  • Ukończone dodatkowe kursy PNF / NDT-Bobath / Vojta / SI / i inne

  • Chęć rozwoju i samodoskonalenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Życzliwość, uśmiech oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terapii dzieci i niemowląt (zakres terapii oraz wiek dzieci uzależniony od dotychczasowego doświadczenia)

  • Uzupełnianie dokumentacji medycznej

  • Uzupełnianie grafiku pacjentów

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin w dowolnej formie zatrudnienia (część etatu, zlecenie, samozatrudnienie)

  • możliwość pracy w weekendy;

  • atrakcyjny system premiowy i motywacyjny;

  • możliwości rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz formy zatrudnienia pracownika.

Gabinet mieści się w Chrzanowie przy ulicy Oświęcimskiej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu lub adresem email.

Zachęcamy do przesyłania CV i kontaktu!

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 816716420