2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Konstancin-Jeziorna
Dodane 08 maja 2024

Fizjoterapeuta, Konstancin-Jeziorna

Wynagrodzenie

43 - 52 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. to nowoczesny ośrodek świadczący usługi medyczne w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu oraz rehabilitacji neurologicznej. Naszą specjalnością jest przywracanie pełnej sprawności fizycznej, ruchowej i pomaganie pacjentom w powrocie do zdrowia i aktywności. Funkcjonujemy na rynku już ponad 40 lat. Dysponujemy rozbudowaną bazą rehabilitacyjno-rekreacyjną z nowoczesnym sprzętem do terapii i pracy z pacjentem wymagającym rehabilitacji. Nasze atuty to zespół wykwalifikowanych rehabilitantów, fizjoterapeutów, co daje możliwość stałego rozwoju i zdobywania doświadczenia w zawodzie.

Do pracy w Konstancinie-Jeziornie, Gąsiorowskiego 12/1, poszukujemy osób na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Obowiązki:

Obowiązki:

· wykonywanie zabiegów w gabinetach fizjoterapii

· prowadzenie dokumentacji medycznej,

· odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Wymagania: · wykształcenie kierunkowe, · tytuł magistra, · tytuł licencjata, · prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty, · wysoka kultura osobista, · zaangażowanie w pracę, · punktualność, sumienność, wrażliwość, empatia

Oferujemy: · zatrudnienie na umowę zlecenie lub kontrakt (działalność gospodarcza)

Stawki do uzgodnienia indywidualnie w zależności od formy zatrudnienia, posiadanych kwalifikacji, szkoleń oraz stażu pracy, od 43 do 52 złotych za godzinę. Praca w miłej atmosferze, w doświadczonym zespole, · stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnym, doświadczonym w rehabilitacji leczniczej ośrodku.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Kompleksowej rehabilitacji Sp. z o.o. , ul. Gąsiorowskiego 12/14, 05-510 Konstancin-Jeziorna w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 598133906