2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Zachodniopomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Jarosławiec
Maria
Dodane 29 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta/Masażysta- praca STAŁA nad morzem

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu

Zakres obowiązków:

- wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych

- konsultacje

-wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych w Spa i dziale rehabilitacji

Wymagamy:

- wykształcenie wyższe: mgr lub licencjat

- numer prawa wykonywania zawodu

-wykształcenie min. technik masażysta

- komunikatywność , opanowanie , umiejętność pracy w zespole ,

- mile widziane umiejętności w prowadzeniu zajęć z aerobiku

ZALETY PODJĘCIA PRACY W NASZYM RESORCIE:

- atrakcyjne zarobki

- praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu- m.in. turnusy rehabilitacyjne , kontrakt z NFZ

Zapewniamy możliwość zakwaterowania

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Jarosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jarosławiec
ID: 296359179