2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Sokołów Podlaski
Dodane 06 maja 2024

Fizjoterapeuta - praca dla fizjoterapeuty Sokołów Podlaski

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne ORTHOS w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko fizjoterapeuta

Miejsce pracy:

  • Sokołów Podlaski, ul. Piłsudskiego 10/1u

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: licencjat/magister fizjoterapii

  • Prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – pracę w wymiarze pełnego etatu w ramach umowy o pracę

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne ORTHOS w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 887825968