2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Lubelskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Lublin
Centrum Medyczne Zdrowie
Dodane Dzisiaj o 11:49

Fizjoterapeuta - praca w DPS

Wynagrodzenie

7 700 - 14 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem działań na terenie województwa lubelskiego Centrum Medyczne Zdrowie informuje o ogłoszeniu naboru na stanowisko fizjoterapeuty do rehabilitacji w DPS. Dla osób, które chcą rozpocząć z nami współpracę "od zaraz" i są dyspozycyjne oferujemy bardzo preferencyjne warunki finansowe.

Lokalizacja: województwo lubelskie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 7700 - 14300 zł brutto na umowie B2B

  • Dowolną formę zatrudnienia: B2B, umowa zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilną i ciekawą współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłe warunki pracy oraz zatrudnienie w profesjonalnym zespole

  • Dopłaty paliwowe

Zakres obowiązków:

  • realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta

  • zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej

  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (lic./mgr fizjoterapii)

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym

  • Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta, empatia

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów

  • Mile widziane kursy i szkolenia rozwijające, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 907669346