2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Opolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Baborów
Dodane 08 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta/Rehabilitant

Wynagrodzenie

6 000 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baborów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem oferty usług Dom Opieki Spokojna Przystań II w Baborowie poszukuje osoby na stanowisko fizjoterapeuty.

Obowiązki:

  • praca z pacjentem w wieku starszym (neurologicznym, ortopedycznym, reumatologicznym, pourazowym),
  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii,
  • planowanie rehabilitacji,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg nowych zarządzeń.

Wymagania:

  • aktualny numer prawa wykonywania zawodu,
  • komunikatywność,
  • życzliwe podejście do pacjenta,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole.

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dobrej atmosferze,
  • stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym (wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia zawodowego),
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Lokalizacja

Baborów,

Opolskie

Opolskie, Baborów
ID: 743812594