2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Śródmieście
Heltmed.com
Dodane 02 maja 2024

Fizjoterapeutka Warszawa umowa o pracę.

Wynagrodzenie

6 473 - 6 474 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Heltmed.pl

Klinika Heltmed, zlokalizowana w prestiżowym biurowcu Rondo1 przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie, poszukuje do swojego zespołu fizjoterapeutki.

Stanowisko: Fizjoterapeuta

Lokalizacja: Warszawa, biurowiec Rondo ONZ 1

Rodzaj umowy: Umowa wpierw zlecenie, następnie o pracę

Wynagrodzenie: 6473,07 zł brutto

Czas pracy: Pełen etat, od 8:00 do 16:00 oraz 8:30 do 16:30

UWAGA - POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSOBY NA GODZINY 16-21 NIEPEŁNY ETAT

Obowiązki:

- Przeprowadzanie kompleksowej fizjoterapii pacjentów zgodnie z indywidualnymi potrzebami

- Wykonywanie terapii manualnej w celu złagodzenia bólu i poprawy funkcji ciała

- Tworzenie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów pacjentów

- Udzielanie porad dotyczących ćwiczeń i postawy ciała

- Dokumentowanie postępów i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe - fizjoterapia

- Uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty

- Doświadczenie w terapii manualnej i masażu leczniczym

- Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie a potem o pracę

- Wynagrodzenie w wysokości 6473,07 zł brutto

- Pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku

- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV w PDF wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do aplikowania!

Heltmed Clinic

Rondo ONZ 1

Warszawa

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913992314