2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Zakopane
Dodane 02 maja 2024

Fizjoterapeuta Zakopane możliwość zakwaterowania i wyżwienia

Lokalizacja

Zakopane

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Pensjonat Maria w Zakopanem poszukuje Fizjoterapeuty.

Opis stanowiska:

-przeprowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznej.

-wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii, masaży

-prowadzenie dokumentacji medycznej

-dbanie o stanowisko pracy

Oferujemy;

-zasadnicze wynagrodzenie oraz system prowizyjny od dodatkowych zabiegów

-możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv wraz ze zdjęciem na maila podanego przez OLX

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 914431902