2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Jankówka
Dodane 25 kwietnia 2024

Fizjoterapia w warunkach domowych

Wynagrodzenie

8 500 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jankówka

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzeniem działań na terenie województwa małopolskiego informujemy iż, poszukujemy osoby na stanowisko: fizjoterapeuty. Do obowiązków będzie należało samodzielne prowadzenie fizjoterapii, na wybranym wspólnie terenie Krakowa lub innego miasta woj. małopolskiego.

Cenisz sobie niezależność, profesjonalizm i atrakcyjne wynagrodzenie? Ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków :

Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta

Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów

Zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom

Wymagania:

Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii

Aktualne prawo wykonywania zawodu

Dyspozycyjność

Samodzielność , komunikatywność , prawo jazdy kat-B (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilną współpracę , wsparcie zespołu specjalistów

Szereg premii i dodatków dla aktywnych pracowników

Masz pytania? wyślij CV przez OLX. Jeśli spełniasz nasze wymagania z pewnością zaprosimy Cię na spotkanie na którym wyczerpująco na nie odpowiemy.

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Jankówka,

Małopolskie

Małopolskie, Jankówka
ID: 914394093