2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Poznań
  7. Rehabilitacja i masaż - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Fizjotrener w klubie fitness 36 MINUT Górecka

Wynagrodzenie

28 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Butikowe Studio Treningu 36 MINUT Górecka poszukuje studenta/tki fizjoterapii, dietetyki lub wychowania fizycznego do objęcia stanowiska Fizjotrenera.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie nowych klientów w świat treningu Milon,

  • opieka oraz efektywne podnoszenie zdolności treningowych osób będących członkami klubu,

  • obsługa recepcji klubowej oraz przyjmowanie płatności za karnety wstępu,

  • podtrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,

  • prowadzenie konsultacji treningowych / fizjoterapeutycznych / żywieniowych dla klubowiczów

  • propagowanie zdrowego stylu życia i pasji do sportu

Oferujemy:

  • przyjemną, satysfakcjonującą pracę ok. 3x w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w 5-godzinnych zmianach

  • elastyczny grafik

  • rodzinną atmosferę w zespole oraz miejscu pracy

  • możliwość pracy i dalszego rozwoju w zawodzie, szkolenia branżowe i sprzedażowe

  • możliwość realizacji praktyk zawodowych w ramach pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania (atrakcyjny system premiowy)

Nasze oczekiwania:

  • status studenta (wymagane)

  • studenci na kierunku fizjoterapia/dietetyka/wychowanie fizyczne lub pokrewnym

  • wiedza w tematyce fizjologii, anatomii, biomechaniki, jednostek chorobowych, zdrowego odżywiania

  • dobre zdolności komunikacyjne i sprzedażowe

  • otwartość, uprzejmość i wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne

  • mile widziane doświadczenie ze sportem w przeszłości i obecnie

Prosimy o wysłanie swojego CV z dopiskiem "Fizjotrener 36 MINUT Górecka" (odezwiemy się do wybranych osób).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 739103070