2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ursus
Dodane 26 kwietnia 2024

FLORYSTA FLORYSTKA praca w kwiaciarni Warszawa - Ursus

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Florysta / florystka poszukiwany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie bukietów oraz dekoracji kwiatowych

  • Dbanie o świeżość i estetykę ekspozycji w kwiaciarni

  • Napełnianie balonów helem i tworzenie kompozycji balonowych

  • Sprzedaż

  • Współpraca z zespołem w realizacji zamówień

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w kwiaciarni

  • umiejętność tworzenia kompozycji kwiatowych

  • wyczucie estetyki

  • kreatywność i umiejętność dostosowywania się do indywidualnych preferencji klientów

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość trendów florystycznych

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy mile widziane (ale nie jest to warunek konieczny do rekrutacji)

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności florystycznych i twórczych

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Kwiaciarnia działa w tej lokalizacji od 2015 roku. Łączy w ofercie kwiaty, balony, zapachy i markowe dodatki do wnętrz. Klienci doceniają naszą kompleksową ofertę, jakość i dostępność. Lubimy rozwój, dlatego ciągle wprowadzamy nowe rozwiązania do oferty. Zapraszamy do współpracy!

CV i portfolio (zdjęcia swoich prac) prosimy przesyłać w aplikacji. Do zobaczenia!

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 914653921