2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mrzeżyno
Dodane 08 kwietnia 2024

Folga Resort szuka pracowników Housekeeping

Wynagrodzenie

27 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mrzeżyno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

Lokalizacja: Mrzeżyno

Opis stanowiska: Jesteśmy poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego Pracownika Housekeeping oraz kierownika housekeeping którzy dołączy do naszego zespołu w obsłudze gości w naszym ośrodku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości i porządku w pokojach oraz innych pomieszczeniach,.

Obowiązki:

  • Sprzątanie i porządkowanie domków na resorcie zgodnie z ustalonymi standardami.

  • Uzupełnianie artykułów hotelowych, takich jak mydło, szampon, ręczniki itp.

  • Czyszczenie i dezynfekowanie łazienek, mebli, podłóg i innych powierzchni.

  • Odprowadzanie odpadków oraz wymiana pościeli i ręczników.

  • Raportowanie wszelkich usterek, uszkodzeń lub potrzebnych napraw do przełożonych.

  • Współpraca z zespołem Housekeepingu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług dla naszych gości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta.

  • Pozytywne podejście i chęć do nauki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Przyjazne środowisko pracy w luksusowym ośrodku.

  • Zniżki na usługi i atrakcje dostępne w naszym ośrodku.

Jeśli jesteś osobą energiczną, sumienną i chcesz dołączyć do zespołu, który dba o komfort i zadowolenie naszych gości, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Mrzeżyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mrzeżyno
ID: 901829760