2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Małopolskie
  6. Odnawialna - Gorlice
Dodane 25 kwietnia 2024

Fotowoltaika - monter/elektromonter instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma OFF GRID Krzysztof Zabierowski poszukuje osoby na stanowisko Montera/elektromontera Instalacji Fotowoltaicznych.

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne.

  • Montaż paneli fotowoltaicznych

  • Prace związane z montażem konstrukcji oraz montażem paneli PV

  • Przeprowadzenie tras kablowych

Dodatkowe obowiązki dla elektromontera:

  • Instalacja elektryki (falowniki, baterie, inteligentne liczniki)

  • Prace elektryczne związane z fotowoltaiką

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie przy montażu Fotowoltaiki

Dla osób chętnych istnieje możliwość przyuczenia.

  • Zdolności manualno-techniczne

  • Dyspozycyjność oraz dokładność w wykonywanych pracach

  • Brak lęku wysokości

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Transport na miejsce montażu z punktu zbiorczego

  • Szkolenie techniczne

  • Zdrową atmosferę

  • Nocleg i obiad

Odnośnie wynagrodzenia:

Pensja jest zależna od ilości wykonanych projektów. Zakres pensji to od 5000 zł do 8000 zł na rękę w zależności od predyspozycji. Stawki oraz wybór zatrudnienia do ustalenia przy rozmowie kwalifikacyjnej.

Organizacja pracy

Godzina wyjazdu jest uzależniona od długości trasy a te trwają od 1 do 5 godzin. Jeśli trasy są krótsze ustalamy po konsultacji z ekipą czy zostają na noc czy codziennie dojeżdżają.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 50*****36

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 784819239