2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

FRANCJA Monter rusztowań 4300 € netto msc

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko: MONTER RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy: Francja

Poszukujemy chętnych i zmotywowanych monterów rusztowań do pracy na długi okres czasu. Naszym klientem jest firma zajmująca się rusztowaniami i izolacjami.

WYMAGANIA:

  • Zdolność do pracy na wysokości

  • Minimum 2 letnie doświadczenie

  • Zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy na dużych wysokościach

  • Duża motywacja do pracy

  • Certyfikat montera rusztowań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montowanie rusztowań na podstawie planów i instrukcji (gdy są dostępne),

  • Dokonywanie pewnych modyfikacji,

  • Praca w sektorze budowlanym,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

OFERUJEMY:

  • Podstawę godzinową: 40 godzin tygodniowo + nadgodziny i pracujące soboty

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Tygodniowe zaliczki

  • Zakwaterowanie na koszt pracownika (zapewniamy wsparcie)

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora (pomoc w urzędach, ubezpieczenie, itp.) na czas trwania współpracy

Więcej informacji pod numerem telefonu: 53*****83

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 803812457