2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Warmińsko-mazurskie
  6. Fryzjer, barber - Olsztyn
Dodane 30 kwietnia 2024

FRYZJER damsko-męski poszukiwany

Wynagrodzenie

3 250 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon fryzjerski mieszczący się w centrum Olsztyna poszukuje utalentowanego i pełnego pasji fryzjera/fryzjerki, który/a chciałby/a dołączyć do naszego zespołu. Jeśli jesteś kreatywną osobą, posiadającą umiejętności w dziedzinie fryzjerstwa i kochasz pracę z klientami, to czekamy na Ciebie!

Obowiązki:

• Wykonywanie różnorodnych usług fryzjerskich, takich jak: strzyżenie, koloryzacja, prostowanie włosów, stylizacja itp.

• Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego fryzury i koloru włosów, uwzględniając indywidualne preferencje i typ urody

• Przeprowadzanie konsultacji fryzjerskich i współpraca z klientem w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów

• Budowanie trwałych relacji z klientami i zapewnienie im najwyższej jakości usług

Wymagania:

• Ukończone kursy fryzjerskie lub równorzędne kwalifikacje

• Doświadczenie mile widziane w pracy jako fryzjer/fryzjerka

• Doskonałe umiejętności techniczne w zakresie strzyżenia, koloryzacji i innych usług fryzjerskich

• Znajomość najnowszych trendów i technik w dziedzinie fryzjerstwa

• Umiejętność komunikacji i pracy z klientami o różnych preferencjach i stylach włosów

Oferujemy:

• Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych

• Atrakcyjne wynagrodzenie, rodzaj zatrudnienia do ustalenia, premie uznaniowe,

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chciałbyś/aś pracować w zgranym zespole, prześlij nam swoje CV.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za złożenie aplikacji, jednakże skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jeśli nie odbieram telefonu to napisz smsa a oddzwonię w wolnej chwili.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912412677