2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Mazowieckie
  6. Fryzjer, barber - Warszawa
  7. Fryzjer, barber - Mokotów
Dodane 21 kwietnia 2024

Poszukujemy Fryzjera/Fryzjerki na Mokotowie!

Wynagrodzenie

4 600 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Witam,

Salon Fryzjerski na Mokotowie przy Metrze Wilanowska poszukuje pełnego pasji fryzjera/fryzjerki, który/a dołączy do naszego zgranego zespołu. Jesteśmy dynamicznym salonem, który stawia na wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę klienta.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych usług fryzjerskich, w tym strzyżenie, koloryzację.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy z różnymi rodzajami włosów i technikami fryzjerskimi.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami.

  • Kreatywność i pasja do fryzjerstwa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od uzyskanych wyników.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji i zaangażowania w zawód fryzjera/fryzjerki, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku i tworzyć piękne kreacje włosowe, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kontakt: Aby aplikować na to stanowisko, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912674389