2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Dolnośląskie
  6. Fryzjer, barber - Wrocław
  7. Fryzjer, barber - Krzyki
Agnieszka
Dodane 29 kwietnia 2024

Fryzjer Stylista - KEVIN MURPHY Session.Salon - Upiększalnia - Krzyki

Wynagrodzenie

5 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY jest butikowym, kameralnym Salonem Piękności znajdującym się przy Alei Lipowej (Krzyki) w sercu Wrocławia. Istniejemy z sukcesami od ponad 24 lat.

Poszukujemy kogoś nowego do Naszego Zespołu - FRYZJERA/STYLISTY by Razem współtworzyć Nasz sukces.

Pracujemy na kosmetykach takich marek jak: KEVIN MURPHY (jesteśmy jednym z pierwszych salonów we Wrocławiu pracujących na tej marce!), JOICO, Olaplex, Saryna Key, Kapyderm.

Posiadamy ogromną bazę własnych Klientów o których dbamy i których pielęgnujemy.

Zapewniamy:

  • Fajną atmosferę w klimatycznym Salonie

  • Bardzo dobre zarobki

  • Wiele szkoleń

  • Pełny grafik

  • Świetne kosmetyki

Warunki finansowe:

  • podstawa + prowizja

Twoje obowiązki:

  • obsługa Klientek i Klientów: koloryzacje, stylizacje, strzyżenia, upięcia

  • sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej

  • praca poprzez kalendarz w VERSUM i Booksy

  • pomoc przy dbaniu o ład i porządek w Salonie

  • pomoc w promocji marki Upiększalnia®

Oferujemy:

  • pełną podstawę

  • wysoki system prowizyjny - zależny od generowanych obrotów

  • profesjonalną obsługę recepcyjną

  • profesjonalną obsługę marketingową

  • pomoc w promocji marki osobistej

  • pomoc w rozwoju umiejętności marketingowych oraz sprzedaży

  • możliwości rozwoju i udziału w profesjonalnych szkoleniach fryzjerskich Kevin Murphy

  • generowanie nowych klientów oraz wizyt poprzez Booksy przy Twojej współpracy

Rekrutację możemy zacząć on-line.

Więcej informacji przez formularz OLX.

Jeśli masz to wyślij CV, jeśli nie masz - odezwij się. Napisz coś o sobie i najlepiej podeślij jakieś zdjęcia koloryzacji.

Dołącz do Naszej kreatywnej Rodziny i wspólnie twórzmy piękno!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 844801057