2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Lubelskie
  6. Fryzjer, barber - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Fryzjer Stylista z Doświadczeniem - Baza Klientów!

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

UWAGA Jeśli:

• Kochasz to co robisz, ale potrzebujesz powiewu świeżości i możliwości rozwoju?

• Pracujesz w miejscu, w którym nie widzisz już dla siebie zbyt wielu perspektyw?

• Pracujesz "na czarno", a Twoje wynagrodzenie Cię nie zadowala?

• Marzysz o współpracy z firmą, która chciałby się o Ciebie zatroszczyć?

Jeśli w Twojej głowie pojawiło się choć jedno "TAK" to koniecznie aplikuj do nas!

PS.

  • Mamy już w częściowo zbudowaną bazę klientów dla Ciebie na start!

  • Zwykle zapełnianie grafików zajmuje nam około 2-3 miesięcy

  • Jeśli masz jakichś swoich stałych klientów pójdzie nam jeszcze sprawniej!

FRYZJER OTWARTY czeka właśnie na Ciebie!

Szukamy przede wszystkim pozytywnie nastawionych do życia osób, które chcą się rozwijać.

Twoje Doświadczenie jest dla nas WAŻNE!

Chcemy poznać twoje umiejętności i posłuchać o tym co dobrego, ale i złego zaobserwowałaś/zaobserwowałeś w swoim dotychczasowym rozwoju, czy miejscu pracy. To dla nas nie tylko weryfikacja kandydata, ale cenna lekcja! Mamy swoje doświadczenia, propozycje i plany, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy człowieka! Jako osoba doświadczona w tym zawodzie pewnie nie będziesz zdzwiona/zdziwiony, że chcielibyśmy zobaczyć Twoją pracę na modelce/modelu, to pozwoli nam sprawiedliwie ocenić Ciebie jako specjalistkę/specjalistę.

REKRUTACJA

  • Prześlij nam swoje CV lub krótki opis swojej osoby za pośrednictwem OLX (Jeśli będzie z tym problem prosimy o kontakt napisz do nas)

  • Prosimy podziel się z nami zdjęciami swoich prac lub prześlij profil na IG lub FB (Chyba, że zamieszczasz swoje prace na Pintereście - tam też chętnie zerkniemy)

  • Wtedy rozpoczniemy nasz proces rekrutacyjny.

  • Zawsze staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

STYLISTA FRYZJER - Opis stanowiska

  • Stylizacja Fryzur

  • Koloryzacja

  • Regeneracja włosów

  • Naturalna umiejętności budowania relacji z klientem

  • Powitanie oraz odprowadzenie klienta po zakończonej usłudze

  • Utrzymanie porządku w salonie

  • Przygotowanie stanowiska pracy fryzjera

  • Dbanie o stanowisko pracy

  • Znajomość oferty salonu - Cennik usług oraz paleta produktów przeznaczonych do sprzedaży

WYMAGANIA

  • Doświadczenie

  • Samodyscyplina

  • Czystość pracy

  • Komunikatywność

  • Punktualność

  • Dyspozycyjność czasowa

  • Chęć rozwoju

  • Zdjęcia swoich prac

  • Pomysł na życie, w którym mamy nadzieję pomoże ta praca :)

MILE WIDZIANE

  • Zdolności artystyczne/plastyczne i chęć szkolenia się w zakresie wykonywanych w naszym salonie usług

  • Kreatywność

  • Minimalne kompetencje marketingowe (chodzi tylko i wyłącznie o chęć uczenia się robienia jak najlepszych zdjęć swoich prac)

CO OFERUJEMY

  • Umowa zlecenie lub kontrakt

  • Wynagrodzenia prowizyjne

  • Jasną ścieżkę rozwoju Twojej kariery z przewidzianym indywidualnym planem na Ciebie (mamy wiele możliwości dla osób, które z nami współpracują i zawsze chętnie pomożemy)

  • Przewidziany budżet dla pracownika na szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne

KONTAKT

W razie pytań dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt:

tel. 53*******01 (Weronika)

Nie zwlekaj! Już dzisiaj możemy zacząć troszczyć się o Twój rozwój!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909271640