2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Starołęka
Dodane 09 maja 2024

Fundacja - kontakt telefoniczny z darczyńcami Poznań

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Fundacja Razem Da Się poszukuje pracowników do działu Call Center - kontakt z darczyńcami (infolinia wychodząca)

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 7:30-15:30 (od poniedziałku do piątku),

  • wolne weekendy,

  • stawkę godzinową + prowizję ,

  • szkolenie wprowadzające

  • narzędzie niezbędne do pracy

Czego oczekujemy?

  • znajomości podstaw obsługi komputera,

  • dobrej organizacji pracy

  • komunikatywności, dobrej dykcji i kultury osobistej

  • pracowałaś/eś na podobnym stanowisku - napisz o tym! Twoje doświadczenie będzie mile widziane

Twoje obowiązki:

  • kontakt telefoniczny z darczyńcami

  • przedstawienie podopiecznych Fundacji

Dołącz do nas !

Wyślij swoje cv już dziś i daj się nam poznać podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 906208983