2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Elbląg
Dodane 13 kwietnia 2024

FUTURE Nieruchomości zatrudni Agenta ds. nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Na terenie Elbląga /Malborka/Tczewa/ Nowego Dworu Gd. zatrudnimy

Agenta ds. nieruchomości

 Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • Samodzielność z bardzo dobrą organizacją pracy

  • Predyspozycje w umiejętnościach handlowych oraz silna motywacja do pracy i realizacji celów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie do bazy zleceń sprzedaży i zakupu nieruchomości

  • Przygotowanie ofert sprzedaży/wynajmy nieruchomości

  • Umawianie spotkań ,negocjowanie umów,

  • Telefoniczny kontakt z klientem

  • Aktualizacja ofert

  • Praca z klientem w celu dokonania transakcji: kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach czytelnego systemu

  • Okres próbny wynagrodzenie podstawowe( stawka godzinowa )+ prowizja

  • Najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne

  • Służbowe narzędzia pracy : telefon, aparat fotograficzny

  • Dostęp do systemu CRM ,wizytówki

  • Pracę na stanowisku o dużej samodzielności działania,

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Praca z unikatową usługą premium dla klientów

  • Możliwość awansu

  • Praca w nowoczesnym biurze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.”

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 649428304