2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sępólno Krajeńskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Gabi Bis Jerczyński w Runowie, Sp.K. zatrudni Technologa/Konstruktora

Lokalizacja

Sępólno Krajeńskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Gabi Bis Jerczyński jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się grupą spółek zatrudniającą około 3000 osób. Sukces na rynku polskim i zagranicznym zawdzięcza ciągłemu rozwojowi technologii i nowemu wzornictwu. Wieloletnie doświadczenie dało firmie trwałą i pewną pozycję w branży meblowej na rynku krajowym i zagranicznym.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Technolog/Konstruktor

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie szczegółowych rysunków technicznych - przy pomocy programu SolidWorks,

  • Projektowanie mebli zgodnie z wymogami klienta oraz normami technicznymi,

  • Opracowywanie technicznych rysunków konstrukcyjnych oraz specyfikacji materiałowych,

  • Współpraca z zespołem projektowym, technicznym oraz produkcją w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego,

  • Opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz doskonalenie istniejących produktów,

  • Zaangażowanie w rozwój produktu, począwszy od jego projektowania po testowanie aż po jego eksploatację.

Wymagania niezbędne:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się oprogramowaniem SolidWorks,

  • Znajomość języka angielskiego, na poziomie min. komunikatywnym,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Dodatkowo mile widziana będzie:

  • Znajomość branży meblarskiej oraz technologii produkcji mebli,

  • Dyspozycyjność (sporadyczne wyjazdy służbowe),

  • Znajomość programów: Accumark, Top Solid, B-Solid

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • Szkolenia wdrożeniowe,

  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole.

Lokalizacja

Sępólno Krajeńskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Sępólno Krajeńskie
ID: 914678946