2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Szczecinek
Dodane 04 kwietnia 2024

Gabi Components zatrudni Mistrza Linii produkującej bonell

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Gabi Jerczyński jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się grupą spółek zatrudniającą ok. 3000 osób. Wieloletnie doświadczenie dało firmie trwałą i pewną pozycję w branży meblowej na rynku krajowym i zagranicznym.

Do nowo otwartego zakładu produkcyjnego - Gabi Components w Cierzniach k/Debrzna poszukujemy

Mistrza linii produkującej bonell

Zakres obowiązków:

·         Planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych bonelli,

·         Realizacja wyznaczonych planów produkcyjnych,

·         Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów,

·         Monitorowanie, raportowanie realizacji zadań i wyników procesu produkcji

·         Współpraca i systematyczny kontakt z serwisantami zagranicznymi

Wymagamy:

·         Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok,

·  Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

·         Odpowiedzialności, dokładności, terminowej realizacji planów produkcyjnych,

·         Znajomości rysunku technicznego i MS Excel

·         Mile widziane wykształcenie techniczne,

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

·         Szkolenia wdrożeniowe,

·         Bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym zakładzie.

Uczymy początkujących, szkolimy pracujących a wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze!

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 909402225