2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Leszno
Dodane 25 kwietnia 2024

Gadżetowy doradca/sprzedawca

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zespół sprzedażowy LasMania – Gadżety Reklamowe szuka wsparcia do telefonicznej obsługi klienta... w siedzibie firmy w Wilkowicach.

Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon oraz mailowo konwersować na temat upominków i gadżetów...Ta praca jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klientów firmy

  • sporządzanie ofert

  • bieżąca współpraca z działem graficznym

Od naszego przyszłego współpracownika oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży

  • komunikatywności na wysokim poziomie

  • entuzjazmu i wytrwałości w dążeniu do celu

  • bardzo dobrej organizacji pracy

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży: do 8000 zł netto/ miesięcznie

  • bardzo dobre warunki pracy

  • uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach.

Uwaga! Nowa lokalizacja działalności firmy - Wilkowice, ul. Lipowa 34.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 815239786