2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Lewickie
Dodane 02 maja 2024

Galwanizer (z możliwością przyuczenia)

Lokalizacja

Lewickie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo ChM sp. z o.o. projektuje, wytwarza oraz dystrybuuje systemowe rozwiązania dla traumatologii i ortopedii we współpracy ze specjalistami medycznymi na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób. Wszyscy nasi pracownicy biorą aktywny udział w produkcji i dystrybucji wyrobów ChM. Wierzymy, że ścisła współpraca inżynierów i pracowników produkcji, zlokalizowana w jednej fabryce, owocuje najwyższą jakością implantów i instrumentariów medycznych.

Co zyskujesz:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus nagroda)

  • Wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom

  • Komfort pracy z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, uśmiech i podobne doświadczenia zawodowe

  • Stałą integrację wewnątrzzakładową – imprezy integracyjne oraz działowe

  • Możliwość przyuczenia w zakresie stawianych obowiązków

  • Kontakt z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w branży medycznej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych

  • Podstawy znajomości rysunku technicznego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie mechaniczne

Zadania:

  • Anodowanie tytanu i aluminium

  • Barwienie aluminium

  • Elektropolerowanie stali implantowej

  • Pasywacja stali narzędziowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lewickie,

Podlaskie

Podlaskie, Lewickie
ID: 912641343