2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Gardelegen DE, MECHATRONIK ,UMOWA O PRACĘ, zakwaterowanie, bonusy

Wynagrodzenie

10 350 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia Office People Poland o numerze 30275. Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko mechatronik/elektronik do zakładu produkcyjnego w Gardelegen w Niemczech.

Twoje obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych oraz systemów pneumatycznych

  • Prace instalacyjne

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek

  • Konfigurowanie, instalowanie, uruchamianie maszyn sortujących i systemów transportowych

Twój profil:

  • Wykształcenie mechatroniczne lub równoważne doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy zespołowej w produkcji

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Własne auto na dojazdy do pracy

Nasza oferta obejmuje:

  • Zatrudnienie tymczasowe na 3 miesiące, z możliwością przejścia na umowę bezpośrednią

  • Stawka brutto od €15.65 do €18.19 brutto

  • 30/32 dni urlopu, dodatki za pracę w nocy, w niedziele i święta

  • Bonus świąteczny i pomoc w organizacji noclegu

  • Dodatek odzieżowy €1.88 dziennie

  • Dodatek do posiłku w zakładzie pracy € 3-6 dziennie

Szukasz pracy w parze lub grupie? Znajdziemy wspólne zakwaterowanie i zmiany.

Masz jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912221425