2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Brzeźno
P.P.H.U. VOSS
Dodane 14 maja 2024

Geodeta Monter Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: PozostałeOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Voss specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych, a dokładniej zautomatyzowanych regałów wysokiego i niskiego składowania typu AKL OPM DPS SILO FLEXY CUBY. Dziesięć lat doświadczenia w branży ugruntowało pozycję firmy na rynku przez co zapewnia ona stałe i stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów w Europie i Ameryce Północnej zatrudnimy pracowników na stanowisko

Geodeta Monter konstrukcji Stalowych

Zadania:

  • prowadzenie prac terenowych związanych z geodezyjnymi pomiarami sytuacyjno – wysokościowymi,

  •  obsługa instrumentów pomiarowych,

  •  opracowywanie dokumentacji geodezyjnej.

Wymagania:

  •  wykształcenie kierunkowe – średnie bądź wyższe,

  • minimum 2-letniego doświadczenia na w/w stanowisku

  •  dyspozycyjność do pracy w delegacjach zagranicznych,

  •  odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  •  precyzyjność w działaniu,

  •  prawo jazdy kat.B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  •  Stabilne warunki zatrudnienia

  • Po okresie próbnym na zleceniu, zmiana na umowę o pracę

  • wysokie zarobki

  •  Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  •  Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Od nas otrzymasz:

  •  Zakwaterowanie

  •  Darmowe przejazdy z i na projekt

  •  Darmowy dojazd z kwatery do miejsca pracy pojazdami służbowymi

  •  Niezbędną odzież roboczą

  •  Narzędzia pracy

  •  Opiekę kadry managerskiej projektów i biura w Polsce

Zobacz, jak wygląda nasza praca:

voss-eu.pl

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie CV poprzez portal OLX

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.H.U. Voss moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.H.U. Voss moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 818441156