2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Bojków
Dodane 16 kwietnia 2024

Gliwice, Zabrze. budowlanka, żelbety, zbrojarz/cieśla, od zaraz

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Polska ogólnobudowlana firma MEGABUD-KP Sp. Z o.o., świadcząca kompleksowe usługi ogólnobudowlane na terenie śląska, w celu wsparcia zespołu, zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany (cieśla szalunkowy, zbrojarz, murarz) oraz Pomocnik

Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.

Miejsce pracy: Pyskowice, Gliwice, Zabrze.

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem.

Nie wymagamy Twojego doświadczenia na papierze, najważniejsze doświadczenie w praktyce.

Pracujemy na obiektach mieszkaniowych, przeważnie bloki i domy jednorodzinne.

Stawka:  do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności.  Od 25 zł na rękę dla pomocnika (z doświadczeniem na żelbetach),

od 30 zł na rękę dla fachowca.

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

·         Prace w stanie surowy, żelbetowe,

·         Praca na systemach szalunkowych typu DOKA, PERI,

·         Wiązanie zbrojeń,

·         Murowanie.

Wymagania:

·         Doświadczenie na żelbetach – KONIECZNIE, dla Pomocników także,

·         Chęć do pracy,

·         Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy,

·         Brak miłości do alkoholu.

Proponujemy:

·         Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli),

·         Praca od pn-pt, od 7 do 16 (17,18), (sobota dla chętnych),

·         Wynagrodzenie 1 raz w mc do 10-go,

·         Zaliczki dla uczciwych osób w razie potrzeb,

·         Odzież roboczą i niezbędne narzędzia.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania

pod numerem telefonu 502 267 530 + WhatsApp  lub sms „megabud-kp”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 912115237