2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Rogowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Głogów i okolice - Ochrona

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług ochrony Osób i mienia.

Poszukujemy Osoby( z grupą) na stanowisko:

Pracownik ochrony.

LOKALIZACJA:

Głogów.

OBOWIĄZKI:

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo obiektu,

  • - obchód terenu zewnętrznego,

  • - nadzór obiektu.

  • - WYMAGANIA:

  • - orzeczenie o niepełnosprawności,

  • - wysoka kultura osobista

  • - trzeźwość i i odpowiedzialność,

  • - punktualność i rzetelność,

  • - sumienne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

  • OFERUJEMY:

  • - umowa o pracę,

  • - umowa na cały etat,

  • wynagrodzenie od 4300 zł brutto,

  • - praca systemowa 12 godzinna..

  • Kontakt:

    • - 57*******62.

  • W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Lokalizacja

Rogowiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rogowiec
ID: 649786723