2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Strzelce Opolskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Główna Księgowa do prowadzenia Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

8 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości. Jeśli jesteś profesjonalistą z obszaru księgowości, posiadasz umiejętności w prowadzenie jako główna księgowa / księgowy Sp z.o.o to ta oferta jest dla Ciebie!

Zadania:

Fakturowanie oraz prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych.

Rozliczanie wynagrodzeń pracowników,

Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów finansowych.

Prowadzenie analiz i kontrola danych księgowych.

Współpraca z zespołem księgowym w celu zapewnienia płynności procesów księgowych.

Monitorowanie terminów płatności i współpraca z klientami w zakresie rozliczeń.

Bieżąca aktualizacja i przestrzeganie przepisów podatkowych i rachunkowych.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych.

Umiejętność pracy w programach księgowych

Dokładność, rzetelność i umiejętność pracy w warunkach napiętego harmonogramu.

Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Samochód służbowy

Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz rozwijać się w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailo "Aplikacja - Specjalista ds. Księgowości". Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 911210086