2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Mnichowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Główna księgowa/główny księgowy

Lokalizacja

Mnichowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Fabryka Mebli "SPIN" z siedzibą w Mnichowie zatrudni

Główną księgową/głównego księgowego

Zakres Obowiązków:

- Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi;

- Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych (VAT, PIT) i plików JPK;

- Nadzór nad bieżącym dekretowaniem i księgowaniem dokumentów finansowo-księgowych;

- Monitorowanie terminowego regulowania zobowiązań i należności,

- Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, US, GUS),

- Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

- Koordynacja pracy biura oraz optymalizacja procesów;

- Prowadzenie dokumentacji oraz kontrola umów spółki;

- Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu;

Nasze Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse lub rachunkowość);

- Doświadczenie na stanowisku - min. 3 lata;

- Bardzo dobra organizacja czasu i miejsca pracy;

- Odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy podległego personelu;

- Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadań, terminowość i sumienność;

- Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych oraz   analitycznych;

- Znajomość przepisów dotyczących ZPCHr.

- Znajomość programu Rewizor oraz Rachmistrz będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub B2B (do ustalenia);

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-Swobodę działania w pracy biura oraz optymalizacji procesów;

-Możliwość rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty z kompletem dokumentów w siedzibie firmy w Mnichowie od pn.-pt. od 8-15, lub na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Mebli SPIN z siedzibą w Mnichowie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Mnichowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mnichowo
ID: 722699245