2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Śmiłowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Lokalizacja

Śmiłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. zajmuje się zbiórką, transportem i unieszkodliwianiem ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego oraz sztuk padłych zwierząt gospodarskich. Jesteśmy liderem w tej dziedzinie i dysponujemy zakładami utylizacyjnymi należącymi do największych i najnowocześniejszych w Europie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Główna Księgowa/Główny Księgowy.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK, WHT);

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według polskich standardów;

  • Koordynowanie zamknięć miesiąca oraz raportowanie wyniku spółki;

  • Współudział w raportowaniu GUS, NBP.

  • Współpraca  z audytorami, bankami, ubezpieczycielami, GUS, NBP, US;

  • Współpraca w zakresie monitorowania płynności finansowej i przygotowywanie prognoz;

  • Opracowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę w obszarze księgowości;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, procesem płatności oraz koordynowanie działań windykacyjnych;

  • Odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe;

  • Odpowiedzialność za terminowość, poprawność i zgodność z bieżącymi przepisami wszystkich procesów księgowych;

  • Codzienna współpraca z innymi działami firmy;

  • Aktywne wsparcie Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe m.in. roczne na stanowisku Głównego Księgowego, mile widziane w branży produkcyjnej;

  • Znajomość systemów klasy ERP;

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz przepisów prawa podatkowego, gospodarczego i ustawy o rachunkowości;

  • Inicjatywa w usprawnianiu procesów księgowo-finansowych;

  • Samodzielność, skuteczność i terminowość wykonywania zadań oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;

  • Wysoka kultura osobista, determinacja w osiąganiu celów;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Proszę o umieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Część informacyjna:

Administratorem Pani/a danych osobowych jest Zakład Rolniczo-Przemysłowy "Farmutil HS" Spółka Akcyjna z siedzibą w Śmiłowie, ul. Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory,

Z Administratorem można się skontaktować bezpośrednio w siedzibie Spółki oraz za pośrednictwem poczty e-mail.

Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

- wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

- przenoszenia swoich danych osobowych,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Śmiłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmiłowo
ID: 896182597