2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 12 kwietnia 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

•                  prowadzenie ksiąg rachunkowych

•                  sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego, Głównego Urzędu Statystycznego I Krajowego Rejestru Sądowego

•                  prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie jej z kontami księgi głównej

•                  przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań

•                  współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak US, GUS, banki

•                  potwierdzanie i uzgadnianie salda z kontrahentami

•                  rejestracja spółki prawa handlowego w US i KRS

•                  sporządzanie sprawozdań finansowych

•                  tworzenie polityki rachunkowości i planowanie kont dla nowych spółek

            Wymagania:

•                  Co najmniej  3  - letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

•                  Wiedza w zakresie prowadzenia pełnej księgowości

•                  Znajomość specyfiki pracy w biurze rachunkowym -  mile widziane

•                  Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

•                  Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

•                  Znajomość obsługi komputera oraz pakietu office

•                   Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

            Oferujemy:

•                  Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

•                  Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

•                  Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

•                  Dostęp do czasopism literatury  branżowej

•                  Udział w  szkoleniach /kursach

•                  Obsługę firm z  różnorodnych branż (gwarancja zdobycia dużego doświadczenia)

•                  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy finansowe

•                  Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

•                  Wsparcie doświadczonego zespołu

•     Możliwość korzystania z karty Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911296495