2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Tułowice
Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Tułowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

OPIS

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat. Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne,

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,

  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w spółce kapitałowej o charakterze produkcyjnym (pełna księgowość), najchętniej w spółkach podlegających badaniu biegłego rewidenta,

  • doświadczenie i umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych VAT, CIT, PIT,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1,

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem (delegowania zadań, podnoszenia kwalifikacji),

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista.

Powierzymy Ci zadania z zakresu:

  • sprawowania nadzoru nad całokształtem finansów i księgowości spółki,

  • prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz gromadzenia wszelkich dowodów księgowych,

  • planowania i prowadzenia kontroli działalności firmy zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,

  • rzetelnego i terminowego sporządzania sprawozdań finansowych (w tym w szczególności: bilansu, rachunku zysków i strat, cash-flow),

  • rzetelnego i terminowego sporządzania miesięcznych deklaracji podatkowych (CIT, PIT i VAT) oraz statystycznych,

  • rzetelnego i terminowego sporządzania raportów okresowych dla Zarządu spółki (pracodawcy) i budżetu spółki oraz nadzorowania i informowania Zarządu o jego realizacji / przestrzeganiu,

  • współpracy z bankami, urzędami skarbowymi, ZUS, GUS, PFRON, NBP.

  • współpracy z kontrahentami, szczególnie w zakresie dotyczącym płatności za zobowiązania oraz dochodzenia wymagalnych należności,

  • dokształcania / zdobywania wiedzy z zakresu rachunkowości, prawa bilansowego, podatkowego niezbędnej do wykonywania zajmowanego stanowiska, w tym do brania udziału w zleconych przez Zarząd specjalistycznych szkoleniach z tego zakresu,

  • współpracy z audytorami i innymi doradcami wskazanymi przez Zarząd,

  • sprawowania nadzoru i kierowania zespołem w dziale księgowości (5 osób)

  • dbania o dobry wizerunek pracodawcy (spółki) i godnego reprezentowania,

  • wprowadzania nowych pracowników w zakres ich obowiązków,

  • sprawowania nadzoru nad pracą osób służbowo podległych,

  • przestrzegania tajemnicy służbowej,

  • wykonywania poleceń przełożonych.

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,

  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,

  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w biurze, w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • parking dla pracowników,

  • dodatkowe benefity takie jak: darmowe bilety na mecze futsal, spotkania i wyjazdy integracyjne, Wigilia pracownicza, zajęcia z języka angielskiego, firmowa odzież, dofinansowanie do szkoleń i kursów

Dowiedź się o nas więcej - zajrzyj na naszą stronę:

exlabesa.com/pl/

 exlabesa.com/pl/industria/fabricas/polonia/

Lokalizacja

Tułowice,

Opolskie

Opolskie, Tułowice
ID: 908912841