2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Ołtarzew
Dodane 14 kwietnia 2024

GŁÓWNA KSIĘGOWA praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ołtarzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Zarządzanie wszystkimi operacjami księgowymi.

  • Przygotowywanie prognoz budżetowych.

  • Wykonywanie zadań niezbędnych, aby dane w systemach finansowych były prawidłowe.

  • Zarządzanie księgami przychodów i rozchodów.

  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących danych finansowych na koniec każdego miesiąca.

  • Prowadzenie kontroli nad finansami firmy w oparciu o sytuację finansową.

  • Zapewnienie terminowych płatności bankowych.

  • Składanie zeznań podatkowych i odprowadzanie podatków oraz regulowanie innych zobowiązań finansowych.

  • Kontrola transakcji i dokumentów finansowych.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów finansowych.

  • Zarządzanie oprogramowaniem finansowo-księgowym wykorzystywanym przez firmę oraz wprowadzanie nowych inicjatyw w tym zakresie.

  • Współpraca z innymi działami i kierownictwem, aby terminowo reagować na wnioski i zapytania oraz kontrolę danych finansowych.

  • Koordynowanie, testowanie i dokumentowanie zmian oraz aktualizacji systemu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego i wprowadzaniu danych.

  • Samodzielność.

  • Umiejętności analityczne.

Lokalizacja

Ołtarzew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ołtarzew
ID: 895960735