2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 30 kwietnia 2024

Główna księgowa praca od zaraz z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

9 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Greenhomes ECO producent domów szkieletowych poszukuje pracowników na stanowisko

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Zabrze ul Zamkowa 1

Zakres obowiązków

- Planowanie i koordynowanie działań związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych

- Przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów dla zarządu firmy

- Prowadzenie bieżącej kontroli i analizy danych księgowych

- Zapewnianie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowego

- Wdrażanie procedur i polityki księgowej w firmie

- Wykonywanie innych zadań zleconych przez zarząd firmy.

Wymagania

- Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości przepisów podatkowych i rachunkowości

- Znajomości programów do obsługi księgowości, w tym MS Excel

- Dokładności, sumienności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków

- Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielności w rozwiązywaniu problemów księgowych

- Komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presją czasu

- Wykształcenia wyższego z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych.

- znajomość języka niemieckiego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GREENHOMES ECO sp. z o.o. z siedzibą w: Zamkowa 1, 41-803 Zabrze (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 899116494