2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Bogucice
Dodane 26 kwietnia 2024

Główna Księgowa/Samodzielna Księgowa z możliwością pracy zdalnej

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z tradycjami poszukuje na stanowisko GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ / SAMODZIELNEJ KSIĘGOWEJ Z DOŚWIADCZENIEM

OBOWIĄZKI :

1. umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych

2. bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT)

3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom zaawansowany)

4. preferowane doświadczenie zawodowe zdobyte w spółkach doradztwa podatkowego lub biurach rachunkowych

5. znajomość programu OPTIMA COMARCH, PŁATNIK

6. dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu, umiejętność budowania zespołu

Możliwość pracy zdalnej. Nie musisz wychodzić z domu. Możesz podjąć współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, lub B2B, to Ty decydujesz jaka forma zatrudnienia Cię interesuje

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 900350664