2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Sosnowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Główna Księgowa Sosnowiec

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Nasz zespół liczy około 300 specjalistów, którzy codziennie zajmują się wsparciem ponad 4000 pracowników fizycznych z Europy Wschodniej, Azji i Ameryki Południowej. Posiadamy 15 letnie doświadczenie i 18 biur w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Księgowy/ Księgowa

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie całego cyklu księgowości firmy.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych.

  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi oraz optymalizacja kosztów.

  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami i doradcami podatkowymi.

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji księgowej i podatkowej.

  • Przygotowywanie budżetów oraz prognoz finansowych.

  • Prowadzenie polityki rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość).

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego, bilansowego oraz kadrowego.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania zespołem.

  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz systemów księgowych.

  • Certyfikat księgowy lub audytorski będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne).

Dodatkowe informacje:

  • Stanowisko z możliwościami awansu.

    Nie zwlekaj, aplikuj teraz!

    Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, nie czekaj! Aplikuj już teraz. Każda aplikacja zostanie dokładnie rozpatrzona przez nasz dział personalny, a najlepsi kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Gremi Personal figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem : 18077.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 914622121