2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Płock
Dodane 14 maja 2024

Główna/-y księgowa/-y

Wynagrodzenie

10 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma naszego klienta poszukuje do swojego zespołu doświadczonej osoby na stanowisko Głównej/-go Księgowej/-go. Firma o profilu produkcyjnym, zlokalizowana w okolicy Płocka.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Opracowywanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi

  • Potwierdzanie sald z kontrahentami oraz rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej, w tym kosztów, zakupów i sprzedaży

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dla zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych tj. US, ZUS, GUS, NBP

  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów księgowych i rozliczeniami podatkowymi

  • Ścisła współpraca z działem kadrowo - księgowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewnych

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość obowiązujących przepisów, standardów i procedur księgowych

  • Umiejętność pracy w systemach księgowych oraz obsługi programów MS Office, w szczególności Excel

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Firma oferuje:

  • Pracę w systemie stacjonarnym od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia kandydata

  • Premie świąteczne i uznaniowe

  • Finansowanie szkoleń

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe

KRAZ: 18692

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 918259847