2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
GRAVIT
Dodane 25 kwietnia 2024

Główny Kierownik Wynajmu Maszyn

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

GRAVIT

Kim jesteśmy?

Od ponad 35 lat – jako autoryzowany dealer - dostarczamy dopasowane i sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej,  komunalnej i budowlanej.  Współpracujemy z największymi światowymi producentami maszyn, jak:  Manitou, Horsch, Kubota, Yanmar, Kuhn, John Deere, Unia, Wielton oraz wielu innych.

Nasi Klienci mają wybór: proponujemy zarówno nowy, jak i używany sprzęt. Nieustannie rozwijamy również naszą ofertę wynajmu maszyn - jako GRAVIT Rental.

Jako poważny partner, znany w regionie i posiadający bogate doświadczenie, jesteśmy w stanie sprostać standardom i wymaganiom firm z którymi współpracujemy.

Więcej informacji: www.gravit.pl.

W związku rozwojem  poszukujemy do naszego zespołu specjalisty na stanowisko GŁÓWNY KIEROWNIK WYNAJMU MASZYN.

Opis stanowiska: Główny Kierownik Wynajmu odpowiada za wynajem maszyn w całej firmie, w tym rozwój i wdrażanie strategii wynajmu, wizję działu, cele roczne, procesy wynajmu i plany marketingowe dla wszystkich maszyn z floty. Nadzoruje pracę handlowców zajmujących się wynajmem.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i utrzymanie skutecznych procesów wynajmu w celu zapewnienia zadowolenia klientów we wszystkich punktach sprzedaży.

  • Wyznaczanie rocznych celów i budżetu działu wynajmu zgodnie z celami finansowymi i operacyjnymi organizacji.

  • Obserwowanie działań konkurencji, analiza rynku i trendów w branży.

  • Przewodzenie wprowadzaniu najlepszych praktyk i wspólnych procesów w całej organizacji wynajmu maszyn.

  • Opracowywanie i zarządzanie procesami utrzymywania stosunków z klientami, praca z bazą klientów.

  • Kierowanie, nadzór i szkolenie ekipy handlowców zajmujących się wynajmem.

    • Uczestniczenie w zatrudnieniu, wspieranie rozwoju pracowników i dbałość o ich utrzymanie.

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży w branży technicznej – warunek konieczny

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów / usług dedykowanych branży technicznej

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych

  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Pozytywne nastawienie, umiejętność podejmowania decyzji, otwarty umysł

To oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie stałe + system prowizyjny uzależniony od wyników

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, tablet

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest GRAVIT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Głównego Kierownika Wynajmu Maszyn. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909367875