2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Czerwonak
Katarzyna
Dodane 14 maja 2024

Główny Księgowy/

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Power Engineering Transformatory to firma z 70-cio letnią tradycją w naprawach oraz produkcji urządzeń energetycznych. Dziś jesteśmy dumnym członkiem grupy Končar D&ST, jednego z największych i czołowych producentów transformatorów energetycznych w Europie. Stale dążymy do doskonałości oraz stawiamy na nieustanny rozwój naszej firmy. Naszym celem jest dostarczanie transformatorów o najwyższej jakości na polski oraz zagraniczny rynek. Dzięki naszej wspólnej pracy i naszym produktom zapewniona jest dostawa energii do domów Polaków. Z przyjemnością zatrudnimy zmotywowane osoby, które podzielają nasze wartości oraz są chętne do wytrwałej pracy celem osiągnięcia wspólnych celów. W Power Engineering Transformatory znajdziesz nie tylko pracę, ale również inspirujące i wspierające środowisko do realizacji swoich zawodowych celów. Dołącz do nas już dziś i bądź częścią przyszłości zielonej energii.

Firma Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Czerwonak (pow. poznański)

Opis stanowiska pracy:

·        Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z wymogami polskiego prawa i krajowych standardów sprawozdawczych,

·        Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),

·        Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

·        Przygotowywanie raportów - GUS,

·        Kontaktowanie się i raportowanie do zagranicznych akcjonariuszy

·        Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie rachunkowości, podatków, budżetu,

·        Przygotowywanie raportów oraz bieżących analiz księgowych i finansowych,

·        Wsparcie dla Zarządu w zakresie rachunkowości zarządczej, analizy rentowności,

·        Analizy płynności i innych analiz finansowych.

Wymagania:

·        Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość),

·        Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

·        Doświadczenie w firmie produkcyjnej,

·        Niezależność w działaniu, skrupulatność, punktualność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

·        Biegła znajomość języka angielskiego, CV w języku angielskim

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas pracy,

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

·        Ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem, w międzynarodowym środowisku

·        Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i umiejętności

·        Program Multisport

·        Program Opieki Zdrowotnej

·        Bony na święta Bożego Narodzenia, paczki dla dzieci

·        Dofinansowanie do urlopu wakacyjnego (wczasy pod gruszą) oraz obozów i kolonii dla dzieci

·        pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Power Engineering Transformatory Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 915397818